Wikiseda Telegram Channel

New music in telegram channel
روزبه نعمت اللهی Ruzbeh Nematollahi
Ruzbeh Nematollahi
Other name
Age
year

Ruzbeh Nematollahi StatusComplate Ruzbeh Nematollahi archive

Ruzbeh Nematollahi Albums

Ruzbeh Nematollahi Biography [edit]

ایران خاک دلیران... ایران غرش شیران ... ایران همیشه جاویدان به روزبه نعمت اللهی هر طور که نگاه کنید دو نکته بیش از همه به چشم می آید، یکی ظاهر کاملا به روز و در عین حال سنگین و دیگری حس ترانه هایش که کاملا شخصی و متعلق به خود اوست، اغلب دوستداران روزبه اثرهای او را گرم و پر احساس می دانند و از آن گذشته طنین صدای او هم این احساس را قوی تر می کند او یکی از محبوب ترین خواننده های پاپ داخل کشور است. در طول این چند سال با مخاطبانش ارتباط خوبی برقرار کرده و تا دلتان بخواهد طرفدار و هوادار دارد و حضور او در هر برنامه تلویزیونی با استقبال بینندگان آن برنامه مواجه می شود و می توانیم بگوییم در نوع خودش یک ستاره تمام عیار است.

او در گفت و گویی با مردم سالاری از ناگفته هایش می گوید: (این مصاحبه مربوط به قبل از انتشار آلبوم عمو زنجیر باف است.)

*لطفا بیوگرافی از خودتان بفرمایید.روزبه نعمت اللهی، فارغ التحصیل رشته موسیقی، از دانشگاه سوره،  ساز تخصصی ام ویلون و تقریبا 8 سال است که کار خوانندگی را به طور حرفه ای انجام می دهم.

*از کی وارد دنیای هنر و موسیقی شدید؟ موسیقی را مانند خیلی از دوستانی که در این زمینه کار می کنند از کودکی آغاز کردم. بافت خانوادگی ام خیلی در این حیطه کمکم کردند و تاثیر بسزایی داشتند. در خصوص خوانندگی تاثیر مستقیم مادرم در این میان مطرح بوده.

*پس مادرتان هم به نوعی دستی در موسیقی و هنر دارند؟ قدری توضیح دهید؟ بله، مادرم، فرشته جواهری ردیف دان موسیقی سنتی ایران هستند به همین دلیل با خوانندگی و سبک های موسیقی و ردیف ها از کودکی آشنا هستم و با تشویق ایشان به سمت خوانندگی رفتم.

*ترانه هایتان را چگونه انتخاب می کنید و از چه اشعاری کمک می گیرید؟ بخش انتخاب ترانه ها به عهده پدرم هست، ایشان محقق و پژوهشگر هستند ولی به صورت ذوقی در زمینه ترانه هم فعالیت دارند، خیلی از کارهایی که ما انجام می دهیم، ترکیبی از اشعار مختلف و ابیات اشعار یک شاعر هست که پدرم...

More...