Wikiseda Telegram Channel

New music in telegram channel
مرتضی پاشایی Morteza pashaei
Morteza Pashaei
Other name
Emperor of Iran Music , the emperor of pop music in Iran
Age
37 year

Morteza pashaei StatusComplate Morteza Pashaei archive

Morteza Pashaei Albums

03:43
17732
04:26
79846
3:17
191993

Morteza Pashaei Biography [edit]

بیوگرافی مرتضی پاشایی از زبان خودش

مرتضی پاشایی هستم متولد ۱۳۶۳/۵/۲۰ ساکن غرب تهران (آریا شهر) و در حال حاضر دانشجوی رشته گرافیک هستم از دوران کودکی همیشه نسبت به موسیقی یه حس خاص و مبهمی داشتم.

و میدونستم که یک روز باید همین راه رو دنبال کنم.در سن 12 سالگی موسیقی رو با زدن گیتار شروع کردم ولی درحین کار با مخالفت خانواده مواجه شدم.

ولی بازم با پای فشاری های خودم وعلاقه ای که به موسیقی داشتم سر از کر باز نزدم وهرگز پشیمون از ادامه راه نشدم. وبه این کار ادامه دادم.و خوب الان چند سالی هست که دیگه این کارو به صورت حرفه ای دنبال میکنم و اصولا تمام وقتم رو صرف این کار میکنم تا بتونم بهترین کار با کیفیت عالی بیرون بدم و به هیچ عنوان کارم رو سطحی دنبال نمیکنم.

بیشتر موزیک های خارجی گوش میدیم علاقه زیادی هم به مصاحبه کردن ندارم. دوست آروم و بی سرو صدا بیام بالا برخلاف دیگران خصوصیات اخلاقی من یا همیشه خیلی آروم هستم یا خیلی شوخی میکنم. با هرکسی نمی تونم بسازم خیلی حساس هستم.(زادهٔ ۲۰ مرداد ۱۳۶۳) خواننده، نوازنده، آهنگساز پاپ ایرانی است. او دانشجوی رشته گرافیک بوده و از کودکی به موسیقی علاقه داشته است. موسیقی را از چهارده سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد. پاشایی در ۱۳ آبان 1392 به علت مشکلات گوارشی در بیمارستان بستری شد , بیماریِ او سرطان معده تشخیص داده شد پس از انجام عمل جراحی شیمی درمانی را آغاز کرد که موجب ایجاد تغییراتِ ظاهری در او شد ولی با روحیه ای قوی فعالیت هنری اش را به شدت افزایش داد و کنسرتهای متعددی برگزار کرد که مورد استقبال طرفدارانش قرار گرفت.

از آذر سال ۹۲ پزشکان تشخیص داده بودند مرتضی پاشایی بیماری سرطان دارد, اوایل پزشکان این مساله را از او پنهان می‌کردند تا جایی که خود مرتضی بیماری سرطانش را تکذیب می‌کرد اما خیلی زود متوجه این مساله شد.

مرتضی پاشایی عصر جمعه ۱۶ آبان ۹۳ با تشدید عوارض بیماری به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بهمن منتقل شد....

More...