Wikiseda Telegram Channel

New music in telegram channel
متین دو حنجره Matin do hanjare
Matin Do Hanjare
Other name
Age
34 year

Matin do hanjare StatusComplate Matin Do Hanjare archive

Matin Do Hanjare Albums

03:02
7877
02:50
11335
02:02
11808
03:11
18321
2:52
22780
03:16
18535
02:50
11335

Matin Do Hanjare Biography [edit]

متین معارفی ملقب به متین دوحنجره متولد/06/13 /1366 کرج ،و اصلیت کرمانی دوران کودکی متین با سختی های فراوان در یکی از محله های پایین شهر کرج سپری شد.

وی تحصیلات هنرستان خود را در هنرستان شهید کلهرکمالشهر کرج به اتمام رساند و بلافاصله کار موسیقی اش را آغاز نمود او از اول به موسیقی علاقه بسیار شدیدی داشت تا اینکه این علاقه باعث شد تا شاگرد اول کلاسهای درس دیپلم را هم نتواند بگیرد و با فقر بسیاری که در زندگی اش وجود داشت از داشتن یک گیتار هم محروم بود تا اینکه مادرش با اینکه مخالف فعالیت متین در این کار بود در سن شانزده سالگی ساز مورده علاقه اش را خرید و در کلاس های آن شروع به کار کرد و کاملا از درس و تحصیل گریزان شد .

متین در تمام دوران زندگی اش انسان بسیار احساساتی بوده و تمام اصول زندگی اش بر این پایه بناست.خلاصه اینکه با ضربات و شکستهای روحی فروانی که خورده بود در رشتهای که دنبال میکرد تبهر فراوان نشان داد و از جلسات چهارم و پنچم کلاس گیتار شروع به شعر و ملودی گفتن کرد اوایل متین یک هنجره داشت یعنی همان صدای نازکی که شما در کارهایش از او میشنوید . ولی با نکته سنجی استادش به نام هومن قاضی متوجه شد که میتواند بر روی صدای بمش کار کند تا صدای نازکش جذابیت بیشتری داشته باشد و اینکه به مرور زمان متین متوجه شد که صدای بمش با صدای نازکش زمین تا آسمان فرق میکند و به این ترتیب در حال حاضر او را به عنوان متین دو هنجره میشناسند کار هنریش رو از حدود 5 ، 6 سال پیش از نوازندگی گیتار شروع کرد و در حال حاضر ترانه و ملودی گفته و هم چنین صاحب چند آلبوم به نام های:Em (طناب دار) و سربداران و مشروب و روانشناس شوخ و پدر راک و حنجره سوم و گرگ، دلشوره و سرطان می باشد. و علاوه بر تک آهنگهای بسیار زیادی که وی منتشر کرده.

به گفته ی خودش ، سبک هنری او راک هست،راک شرقی!.

اوایل کار او به خاطر سبک و نوع شعری که داشت سر و صدای زیادی نکرد ولی بعد از مدتی که متین کارهای به تو چه و مسافرا را به تنظیم...

More...