Wikiseda Telegram Channel

New music in telegram channel
احسان سلیمانی مقدم Ehsan Soleimani Moghaddam
Ehsan Soleimani Moghaddam
Other name
ehsan soleimani
Age
year

Ehsan Soleimani Moghaddam StatusComplate Ehsan Soleimani Moghaddam archive

Ehsan Soleimani Moghaddam Biography [edit]

زاهدان///در سال 1378 با توجه به علاقه ی شدید به موسیقی و تشویق های پدر و آشنایی او با زنده یاد علی شهری به انجمن موسیقی ارشاد رفت و بعد از مدتی کوتاه به عنوان کرال گروه سفیران عشق به سرپرستی احمد گلیانی منصوب و شروع رسمی موسیقایی خود را رقم زد.

اولین اجرای زنده ی خود را در سال 1379 در کنسرت ققنوس گروه سفیران به آواز محسن ذوالفقاری یکی از اساتید موسیقی اصیل ایرانی شروع کرد . در سال 1380 به درخواست مدیرعامل انجمن موسیقی زاهدان با توجه به شاگردی در کلاسهای پیانو ایشان ، به گروه پاپ وقت انجمن پیوست و به عنوان خواننده ی گروه انتخاب شد . این در حالی بود که همزمان در کلاسهای ردیف خوانی آوازی نزد محسن ذوالفقاری فعالیت میکرد.

فعالیت با گروه پاپ تا پایان سال 1385 بطول انجامید و دراین مدت با حضور در جشنواره ی موسیقی دانشگاههای پیام نور کشور به سال 1383 در زاهدان به مقام سوم کشوری با گروه محمود نبی زاده دست یافت و مقام اول به گروه موسیقی تهران به خوانندگی مهدی یغمایی رسید.

در سال 1386 به دلیل ادامه آموزش خوانندگی به مشهد سفر کرد و با توجه به نسبت خانوادگی با علی ثنایی (نوازنده ی بیس)و پیشنهاد او در کلاسهای استاد عماد قربانی به فراگیر سلفژ و تئوری موسیقی پرداخت .

در سال 1387 به کلاسهای سبک خوانی رفت و تجارب زیادی از موسیقی بومی هند و افغان کسب کرد و همچنین همزمان به فراگیری گیتار هم پرداخت.

او سالهاست کم کار شده و دلیل این مورد را عدم صداقت بین مسولین موسیقی استان و دلشکستگی های خود میداند.

More...