Wikiseda Telegram Channel

New music in telegram channel

داریوش امدادیان, متولد هفده آبان 1371 . اصفهان

وی فعالیت هنری خود را از سنین کودکی با نواختن گیتار آغاز کرد و از همان زمان کم و بیش به آموختن موسیقی پرداخت. او از سال 1389 به طور جدی موسیقی را دنبال کرد و به نواختن پیانو و آهنگسازی پرداخت.

محمدصادق امدادیان تا امروز یک آلبوم و چند تراک را در پرونده خود به ارمغان آورده است . اولین آلبوم او در سال 1390 , با نام حسرت به صورت ماکت لو رفت و وارد فضای مجازی شد که بعد از آن تصمیم به پایان پروژه این آلبوم 7 تراکی نگرفت . بعد از آن با تک آهنگ یاشاسین آذربایجان که برای مردم زلزله زده آذربایجان خواند موقتا از موسیقی کنار گیری کرد .

در تمام مدتی که فعالیت موسیقی را کنار گذاشته بود از حرفه دیگرش (ترانه نویسی) کنار نکشید و با تمام وجود و عناصر مختلف شروع به نوشتن کارهای مختلف کرد تا جایی که از مهرماه سال 91 از موضعیت خارج شد و نوشته های خود را در قالب شعر نو و قصیده و غزل گسترش داده و در محافل مختلف ارائه کرد . 

از آنجایی که در تمام مراحل فعالیت هنری و زندگی احساسی دچار مشکل و شکست بود قالب نوشته هایش اغلب رنگ طنز،اعتراضی و اجتماعی گرفت .

با تمام این تفاسیر او فعالیت موسیقی خود را مجددا آغاز کرد و عاشقانه موسیقی را دوست می دارد و از آن به عنوان جایگاه بهترین خاطراتش یاد می کند . داریوش امدادیان در حال حاضر درگیر و دار آماده سازی آلبوم دوم خود است و تمامی سعی خود را بر آن داشته تا این آلبوم را به صورت مجاز به بازار عرضه کند . لازم به ذکر است تمام آهنگ سازی و ترانه نویسی کارهایش را خودش انجام میدهد و اینکه در کدام استدیو کار می کند و تنظیم کننده کارهای جدیدش چه کسی است هیچ کسی خبر ندارد و کاملا مخفیانه صورت می گیرد .

داریوش امدادیان انتخاب نام آلبوم خود را بر عهده دوستان و مخاطبانش گذاشته اما نظر خود را هم داده است .

اطلاعاتی در مورد آلبوم :

شامل 9 ترانه می باشد .

ترانه و آهنگ : داریوش امدادیان 

تنظیم : ________________

استدیو : _______________

سبک آلبوم : پاپ , کانتری .

نوع ژانر : دیس لاو . وطنی . عاشقانه .


edit Show biography history