Wikiseda Telegram Channel

New music in telegram channel
داریوش امدادیان Dariush Emdadian
Dariush Emdadian
Other name
Age
year

Dariush Emdadian StatusComplate Dariush Emdadian archive
No results found.
No results found.

Dariush Emdadian Biography [edit]

داریوش امدادیان, متولد هفده آبان 1371 . اصفهان

وی فعالیت هنری خود را از سنین کودکی با نواختن گیتار آغاز کرد و از همان زمان کم و بیش به آموختن موسیقی پرداخت. او از سال 1389 به طور جدی موسیقی را دنبال کرد و به نواختن پیانو و آهنگسازی پرداخت.

محمدصادق امدادیان تا امروز یک آلبوم و چند تراک را در پرونده خود به ارمغان آورده است . اولین آلبوم او در سال 1390 , با نام حسرت به صورت ماکت لو رفت و وارد فضای مجازی شد که بعد از آن تصمیم به پایان پروژه این آلبوم 7 تراکی نگرفت . بعد از آن با تک آهنگ یاشاسین آذربایجان که برای مردم زلزله زده آذربایجان خواند موقتا از موسیقی کنار گیری کرد .

در تمام مدتی که فعالیت موسیقی را کنار گذاشته بود از حرفه دیگرش (ترانه نویسی) کنار نکشید و با تمام وجود و عناصر مختلف شروع به نوشتن کارهای مختلف کرد تا جایی که از مهرماه سال 91 از موضعیت خارج شد و نوشته های خود را در قالب شعر نو و قصیده و غزل گسترش داده و در محافل مختلف ارائه کرد . 

از آنجایی که در تمام مراحل فعالیت هنری و زندگی احساسی دچار مشکل و شکست بود قالب نوشته هایش اغلب رنگ طنز،اعتراضی و اجتماعی گرفت .

با تمام این تفاسیر او فعالیت موسیقی خود را مجددا آغاز کرد و عاشقانه موسیقی را دوست می دارد و از آن به عنوان جایگاه بهترین خاطراتش یاد می کند . داریوش امدادیان در حال حاضر درگیر و دار آماده سازی آلبوم دوم خود است و تمامی سعی خود را بر آن داشته تا این آلبوم را به صورت مجاز به بازار عرضه کند . لازم به ذکر است تمام آهنگ سازی و ترانه نویسی کارهایش را خودش انجام میدهد و اینکه در کدام استدیو کار می کند و تنظیم کننده کارهای جدیدش چه کسی است هیچ کسی خبر ندارد و کاملا مخفیانه صورت می گیرد .

داریوش امدادیان انتخاب نام آلبوم خود را بر عهده دوستان و مخاطبانش گذاشته اما نظر خود را هم داده است .

اطلاعاتی در مورد...

More...