آرش Arash
Arash
Other name
Age
40 year

Arash StatusComplate Arash archive

Arash Albums

03:22
33724
03:09
28195
Arash » OMG
04:02
73527
04:04
21587
05:13
29975
4:29
93461
02:41
98166
3:14
60682

Arash Biography [edit]

آرش لباف به تاریخ ۳ اردیبهشت سال ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمد. پدرش اصفهانی و مادرش اهل شیراز است ولی اصالت او به آذربایجان برمیگردد.

آرش تا سن ۱۰ سالگی را در ایران به سر برد و بعد از آن به همراه خانواده به اروپا مهاجرت کرد. و بالاخره در اواخر دهه ۸۰ از سوئد و شهر اویسالا سر در آورد و بعد از ۵ سال به شهر مالمو نقل مکان کرد، آرش در حال حاضر هم در شهر مالمو زندگی میکند.

به دلیل اشتیاق زیادش به موسیقی، پس از رفتن به کالج، شروع به نوشتن موسیقی کرد. در ابتدا کار خود را در گروهی به همراهی کامرون کارتیو و چند تن دیگر آغاز کرد که در کلوپ‌ها و بارها می‌خواندند اما پس از آنکه آرش در موسیقی پیشرفت بیشتری کرد، سرانجام پس از تلاش فراوان نخستین آلبوم خود را در ۲۲ سپتامبر سال ۲۰۰۵ منتشر کرد. این آلبوم “آرش” نام داشت که خیلی هم موفق بود و آرش مستقیما در جدول‌های موسیقی تاپ ۱۰ سوئد شماره یک شد و پس از مدتی نیز در تمام اروپا به شهرت رسید و آلبوم او سومین آلبوم پر فروش شناخته شد. بعد از آن دومین آلبوم خود را یعنی تنها آلبوم ریمیکس خود را به نام "کراس فید" در ۲۸ مارس ۲۰۰۶ منتشر کرد . در این آلبوم ریمیکس های آرش توسط دی جی ها و رادیو های مختلف بعلاوه ترانه ایران ایران وجود دارد.او سومین آلبوم خود را به اسم "دنیا "در ۲۰۰۸ منتشر کرد که البته در سال ۲۰۰۹ بعد از همکاری با آیسل(خواننده آذربایجانی) (در ترانه ای به اسم "همیشه always" در مسابقات یورووژن روسیه پس از نمایندگان نروژ و ایسلند به مقام سوم در جهان دست یافت)این آلبوم را دوباره در سال ۲۰۰۹ به نام "دنیا (دی لوکس ادیشن) (Donya (Deluxe Eddition" که تفاوتش با آلبوم دنیا فقط در مورد اضافه شدن آهنگ always و ۵ریمیکس متفاوت از آهنگ های آلبومش بود منتشر کرد.وی در می ۲۰۱۱ در دبی با بهناز انصاری ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۲ صاحب دو دوقلو یکی پسر ویکی دختر به نام های دارین و دنیا شد. در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۴ چهارمین آلبوم خود را به اسم "سوپرمن" منتشر کرد . هم‌اکنون او به...

More...